LaRhette

Stránka

Grafika

Historie

Rádoby zábava

Zbytky

(něco málo o stvořitelce této stránky)(všechna důležitá oznámení, týkající se blogu)(aneb osamělé chvilky s PhotoFiltrem)(pár zajímavých faktů z minulosti)(všechny články hudebního, filmového a jiného vizuálního rázu)(co se jinam nevešlo)
________________________________________________________________________________________

Kecy | TOP 5 | Recenze

________________________________________________________________________________________

Other

Olympic games 2008

16. srpna 2008 v 12:33 | LaRhette*
Sleduju olympiádu a hodně mě zaujaly reklamy, vztahující se k ní. První z nich se u nás vysílá a je podle mě skvěle natočená. Poprvé jsem si myslela, že je to trailer k nějakému filmu :). Reklamy až na vyjímky nesnáším, ale tohle je masakr, hlavně Federer jak odpaluje meteorit raketou .
Heroes superman
Adidas

A co vy? Koukáte na olympiádu? :)

Survivor - Andrew Savage

11. července 2008 v 16:03 | LaRhette
Here are some photos with my favourite player from the seventh season of Survivor (Pearl Islands). I was very upset, when he was voted out, I hated the twist with the outcast so much.
I loved his personality, he was very charismatic, handsome and really good leader and he was great in challenges. Hope he'll return to play Survivor again!


The Simpsons

7. července 2008 v 13:53 | LaRhette*
Nedávno jsem narazila na tuhle super stránku, kde si můžete ověřit, jak jste na tom se znalostí postav seriálu The Simpsons. Jen musíte psát jména anglicky - ne Líza, ale Lisa :)....většina jmen je ale stejných :). Máte na to 10 minut.
Já se stydim, jako zarytý fanoušek seriálu jsem si z 63 vzpomněla jenom na 50 :D.

The Sims 2

17. května 2008 v 12:10
Original Game Tak, tuhle hru absolutně žeru http://www.graficgirls.ch/smilies/smilie_31.gif. Mám jí strašně ráda a ještě mě neomrzela. Stejně mě ale nejvíc baví tvořit postavy a stavět dům . Jaký názor na tuto hru máte vy ?
Ve hře jako takové je sice hodně oblečení, ale většina moc hezkých není, proto si občas stahuju oblečení a objekty. Tady máte pár stránek, kdybyste chtěli Smiliemaker.
http://www.simplystyling.de (tady jsou nejhezčí věci)
 
 

Reklama