LaRhette

Stránka

Grafika

Historie

Rádoby zábava

Zbytky

(něco málo o stvořitelce této stránky)(všechna důležitá oznámení, týkající se blogu)(aneb osamělé chvilky s PhotoFiltrem)(pár zajímavých faktů z minulosti)(všechny články hudebního, filmového a jiného vizuálního rázu)(co se jinam nevešlo)
________________________________________________________________________________________

Kecy | TOP 5 | Recenze

________________________________________________________________________________________

Horrors (Part 3)

3. května 2008 v 14:07 | LaRhette* |  Opinion
Teď už je to fakt všechno. Jsem nečekala, že jsem viděla tak hodně hororů, kdybych to tušila, nevím, jestli bych se do toho znovu pustila .
3:15 zemřeš / The Amityville Horror (Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James) - na první zhlédnutí skvělý horor, fakt jsem se u něj bála. U jedné lekačky jsem nadskočila aspoň půl metru nad gauč a čekala, kdy to se mnou šlehne . Napodruhé to na mě už bohužel moc nezapůsobilo.

Americká kletba / The American Haunting (Donald Sutherland, Sissy Spacek, Rachel Hurd-Wood) - film má pojednávat o prvním případě zabití člověka duchem. Malou holku začal pronásledovat poltergeist, den ode dne se útoky zhoršovaly.... Atomosféra dobrá, herecké výkony taky, prolínání se součastností a hlavně pointa. Super.
Texaský masakr motorovou pilou / The Texas Chainsaw Massacre (Jessica Biel, Jonathan Tucker, Erica Leerhsen) - docela slušný film, mohl být ale natočený lépe. Někdy mi ten chlápek s motorovkou připadal spíš vtipný než strašidelný. Některé scény hodně drsné - sůl k useknuté noze . Texaský masakr motorovou pilou: Počátek / The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning je přibližně na stejné úrovni.
Wolf Creek (John Jarratt, Cassandra Magrath, Kestie Morassi) - podle nevyřešené události. Jako mnohoh horrorů se odehrává na vzdáleném místě od veškeré situace - tentokrát na poušti v Austrálii. Třem lidem se pokazí auto, přijede "hodný strejda" a odtáhne je. Pak začná pravý horor. Předtím se ale film skoro hodinu rozjíždí. Některé scény jsou hodně drsné (hlava na špejli nebo vystřelené oko, fuj ). Nezajímavější scénu ale vystřihli, proto se, pokud tohle budete mít někdy půjčené, podívejte na vystřižené scény. Děsí mě představa, že toho, kdo to udělal nechytili a on si vesele žije a možná zabíjí dál.
Záhada Blair Witch 1,2 / The Blair Witch Project1,2 (Heather Donahue, Joshua Leonard, Michael C. Williams, Kim Director, Erica Leerhsen) - původně byl první díl prezentován jako horor založen na skutečné události, pak vyšla na povrch pravda. První díl mě narozdíl od většiny lidí, které znám, vyděsil jen jednou - mrtvé děcka běhající kolem stanu. Druhý díl mě bavil o něco víc - odehrává se na různých místech, víc herců...
 


Komentáře

1 Hil*An Hil*An | Web | 4. května 2008 v 11:48 | Reagovat

Mě 3:15 ani moc neděsil kupodivu..:D:DOstatní neznám krom záhady Blair Witch, ale asi se někdy kouknu, když je tady prezentuješ...dám na tebe!:D

2 LaRhette* LaRhette* | 4. května 2008 v 12:08 | Reagovat

Hil*An - tak jo :d aspoň to tu nebude pro nic za nic ;)

3 CapriClock CapriClock | Web | 6. května 2008 v 19:40 | Reagovat

tak z těchhle filmů sem bohužel žádný neshlédla :( ale chtěla bych vidět 3:15 zemřeš!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama